Хто несе відповідальність за відсутність реквізиту “акцизний податок” у касовому чеку – ЦСО чи платник?

  • 13.04.16
  • 279
  • 0

Відповідальність несе суб’єкт господарювання у якого відсутній в розрахунковому документі обов’язковий реквізит «акцизний податок». Відповідно до п.1 ст.17 Закону України від 06.07.1995 №265/95-ВР, у разі встановлення протягом календарного року в ході перевірки факту: нероздрукування відповідного розрахункового документа, що підтверджує виконання розрахункової операції, або проведення її без використання розрахункової книжки на окремому господарському об'єкті такого суб'єкта господарювання: вчинене вперше - 1 гривня; вчинене вдруге - 100 відсотків вартості проданих з порушеннями, встановленими цим підпунктом, товарів (послуг).

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео