Чи має значення вік студента для використання права батьків на податкову знижку?

  • 13.04.16
  • 195
  • 0

Відповідно до ст. 180 та 199 Сімейного кодексу України батьки повинні утримувати своїх неповнолітніх дітей (до 18 років), а якщо повнолітні діти продовжують навчання і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, то батьки зобов’язані утримувати їх до досягнення двадцяти трьох років.

Тому батьки мають право включити до податкової знижки витрати на навчання дитини лише за умови, що її вік не більше 23 років та при виконанні інших вимог кодексу ( наявність підтверджуючих документів, отримання доходу у вигляді заробітної плати, тощо).

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео