Вконтакте Одноклассники facebook twitter youtube RSS

Відповідно до ст. 180 та 199 Сімейного кодексу України батьки повинні утримувати своїх неповнолітніх дітей (до 18 років), а якщо повнолітні діти продовжують навчання і у зв’язку з цим потребують матеріальної допомоги, то батьки зобов’язані утримувати

  • 13.04.16
  • 203
  • 0

ІІ Всеукраїнський конкурс  навчальних судових дебатів з податкового права відбувся сьогодні в Національному юридичному університеті ім. Я. Мудрого.

Зазначений захід присвячений вирішенню актуальних задач оподаткування  та є чудовою можливістю для студентів отримати не тільки теоретичні знання, а й практичні навички.

Відкриваючи змагання, Микола Рибаков відзначив важливість проведення таких дебатів, їх  наукове, освітнє та практичне значення.  Звертаючись до студентської молоді, посадовець побажав їм наполегливості та цілеспрямованості, розібратися із самими складними питаннями оподаткування, та подальших успіхів на шляху оволодіння фаховими знаннями.

«Ваша жага до знань, допитливість, наполегливість, яку ви виявляєте зараз, стане вам у нагоді в майбутньому. Тож використовуйте кожну можливість для того, щоб навчитися чомусь новому, опановуйте науку, набирайтесь досвіду. Я впевнений,  що ви станете справжніми професіоналами своєї справи», - наголосив керівник фіскальної служби Харківської області.   

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео