Керівник фіскальної служби Харківщини Микола Рибаков обговорив з підприємцями регіону питання легалізації трудових відносин

  • 20.04.16
  • 251
  • 0

Змусити роботодавців вийти з «тіні», захистити права найманих працівників та повернути втрачені кошти в бюджет країни – такі задачі поставили перед собою у фіскальній службі Харківського регіону.

А для цього задіяли увесь комплекс заходів – це перш за все, зустрічі з бізнесом з метою обговорення зазначеної проблеми та пошуку шляхів її подолання. Адже живе спілкування у форматі прямих відповідей на найбільш гострі для таких суб’єктів запитання і допомагає знайти оптимальну стратегію подальших дій. Подібний захід днями відбувся у фіскальній службі області за ініціативою її керівника Миколи Рибакова. Представники приватного бізнесу, громадськості та профспілкові організації, співробітники ГУ ДФС області та Головного управління Держпраці в Харківській області зібралися разом для непростої та відвертої розмови. Зокрема, звертаючись до присутніх, Микола Рибаков відзначив, що фіскальна служба прагне нормального діалогу, щоб її почули ті, хто порушує трудове законодавство. «Наша мета – змінити менталітет платника. Люди повинні розуміти, для чого вони платять податки і куди підуть його гроші, і як вони будуть використовуватися в бюджеті. Треба домогтися того, щоб аксіому «податки — основа добробуту держави та суспільства» у нас сприймали як належне. І цього потрібно домагатися усім разом», - наголосив керівник регіонального відомства. Податківець відзначив, що усі повинні бути в рівних умовах та платити податки. Микола Рибаков розповів, що податкова служба передусім партнер для сумлінних платників. З тими, хто порушує законодавство, зовсім інша розмова та навів приклади найбільш резонансних випадків виявлення нечесних роботодавців. Також посадовець відзначив, що фіскальними органами здійснюється постійний моніторинг розмірів заробітної плати, що вказується в оголошеннях про прийом на роботу та її фактичних розмірів, які платник відображує у звітності. Відслідковується і рівень зарплатні у зрівнянні з валовими доходами суб’єктів господарювання, та є інші, не менш дієві методи. В свою чергу запрошені підприємці торкнулися проблеми корупційної складової у взаємовідносинах фіскальна служба – платник. На що керівник служби проінформував щодо результатів діяльності у напрямку виявлення проявів корупції в органах фіскальної служби регіону та відзначив, що у випадку подібних проявів потрібно негайно інформувати службу. Також гості заходу висловили ряд пропозицій по удосконаленню податкового законодавства та проведення сумісних заходів, направлених на вирішення проблеми легалізації трудових відносин. А це і співпраця із засобами масової інформації, і оприлюднення інформації щодо виявлення порушників, і постійна роз’яснювальна та консультаційна робота. 

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео