Набули чинності зміни до Положення про акцизні марки

  • 20.04.16
  • 330
  • 0

Головне управління ДФС у Харківській області повідомляє, що 29.03.2016р. набула чинності Постанова Кабінету Міністрів України від 23.03. 2016 р № 209 (далі – Постанова) «Деякі питання використання марок акцизного податку», якою внесено зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2010 року № 1251 «Про затвердження Положення про виготовлення, зберігання, продаж марок акцизного податку та маркування алкогольних напоїв і тютюнових виробів».

Так, до 20 числа місяця, в якому подано попередню заяву-розрахунок, покупці акцизних марок мают право відкоригувати таку заяву у бік збільшення, що не перевищує визначеного в ній обсягу. Для цього необхідно подати додаткову попередню заявку - розрахунок. Крім того у Постанові зазначено, що немаркованими вважаються алкогольні напої з марками, які мають:

 • пошкодження, що виключають встановлення індексу регіону, серії, місяці і роки (кварталу) твори марки;

• відкриті надриви краю марки більше ніж 4 х 10 мм по вертикалі, 4 х 20 мм - по горизонталі і 4 х 18 мм - по діагоналі (довжина діагонального розриву визначається як прямокутна проекція);

• пошкодження, в результаті яких зменшилася довжина марки на 10 або більше міліметрів або ширина марки - на 5 або більше міліметрів;

• відсутній кут марки площею понад 150 кв. мм, довжина меншої сторони якого становить більш ніж 10 мм. Оновленим Положенням про акцизні марки також передбачено, що у разі зміни зразка марок ДФС України може продати залишки оплачених марок попереднього зразка, які виготовлені підприємством-виробником та / або перебувають на зберіганні у продавця, якщо рішенням про введення марок нового зразка не встановлено інше. Довідково: Постанову № 209 опубліковано в газеті «Урядовий кур'єр» від 29.03.2016 № 59. 

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео