Легалізація заробітної плати – одне з найактуальніших питань сьогодення

  • 20.04.16
  • 308
  • 0

Питання легалізації заробітної плати та зайнятості населення, дотримання законодавства про працю набуло сьогодні великої актуальності, адже від рівня заробітної плати найманих працівників залежить надходження податку з доходів фізичних осіб – основного джерела наповнення місцевого бюджету, від якого залежить утримання місцевої інфраструктури.

Нещодавно в приміщенні Валківської РДА за участі заступника начальника – начальника Валківського відділення Нововодолазької ОДПІ – Габєлкової Н.І., відбулась нарада з питання рівня заробітної на підприємствах району та недопущення виплати заробітної плати в конвертах. В нараді прийняли участь представники структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних підрозділів центральних органів державної влади, правоохоронних органів та прокуратури.

Особливості економічних процесів, які відбувались впродовж останніх років, створили умови для приховування доходів суб’єктами господарської діяльності. Головними причинами зменшення надходжень до бюджету є виплата заробітної плати нижче мінімально встановленого рівня та відсутність повного обліку трудових ресурсів.

Наталія Іванівна повідомила, щоз метою активізації роботи щодо легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення, для зменшення кількості суб’єктів господарської діяльності, які за результатами податкової звітності нараховують та виплачують заробітну плату у розмірі, нижче законодавчо встановленого мінімального рівня та з метою інформування мешканців району про соціальні ризики для тих, які не легалізують свою зайнятість та отримують заробітну плату неофіційно, в “конвертах”,діє районна робоча група з питань легалізації виплати заробітної плати. На засіданні розглядалося питання щодо удосконалення роботи робочої групи. За результатами проведеного засідання надані відповідні доручення.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео