Шановні громадяни, якщо Вам стали відомі факти порушення трудового законодавства звертайтеся до податкової

  • 20.04.16
  • 223
  • 0

Нововодолазька ОДПІ повідомляє, що заробітна плата «в конвертах» на сьогоднішній день, нажаль, залишається серйозною проблемою. Так з початку 2016 року працівниками Нововодолазької ОДПІ виявлено 23 найманих працівника без належного оформлення трудових угод, до бюджету додатково надійшло 6,2 тис. гривень.Виплачуючи своїм працівникам заробітну плату у «конвертах», роботодавець не доплачує до бюджету значні суми податку, які в свою чергу і йдуть на забезпечення соціальних гарантій наших громадян.

У 2016 році, держава зробила крок на зустріч бізнесу з метою легалізації робочих місць та підвищення рівня заробітної плати, ставку ЄСВ зменшено вдвічі - запроваджено єдину ставку (22 відсотка) нарахування єдиного соціального внеску. Зменшення ставки єдиного внеску це, перш за все, зниження податкового навантаження на фонд оплати праці, що дозволяє суб’єктам господарювання збільшувати інвестиції у виробництво, підвищувати заробітну плату.

Фахівці Нововодолазької ОДПІ звертаються до громадян: “Влаштовуючись на роботу, потрібно цікавитись не лише розміром зарплати, але й варто запитати, як саме кошти будуть виплачуватися, чи робитимуться відповідні відрахування. Погодившись на «компроміс» щодо виплати зарплати «в конвертах» Ви сприяєте розвитку тіньових схем та зменшуєте свою соціальну захищеність”.

Тож, шановні громадяни, якщо Вам стали відомі факти порушення трудового законодавства, свої повідомлення Ви можете залишити в спеціальній скриньці в Центрах обслуговуванні платників Нововодолазької ОДПІ.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео