Якщо у 2015 році під час вчинення нотаріальних дій щодо операцій з майном не сплатили військовий збір, слід подати податкову декларацію про майновий стан і доходи

  • 27.04.16
  • 152
  • 0

Громадяни, які минулого року отримали доходи від продажу рухомого та/або нерухомого майна, по договорах дарування, спадщини, обміну та при нотаріальному посвідченні такого договору сплатили податок на доходи фізичних осіб, проте не сплатили військовий збір, зобов’язані до 1 травня 2016 року подати декларацію про майновий стан і доходи за 2015 рік, в якій нарахувати зобов’язання з військового збору та сплатити розраховану суму до бюджету до 1 серпня 2016 року.

Головне управління ДФС у Харківській області неодноразово нагадувало, що однією з відмінностей кампанії декларування доходів громадян – 2016 є визначення фізичними особами в декларації про майновий стан і доходи за 2015 рік податкових зобов’язань з податку на доходи фізичних осіб та військового збору. Відповідно до ст. 163 Податкового кодексу України оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб підлягає загальний річний оподатковуваний дохід, який включає доходи як з джерел їх походження в Україні, так і іноземні доходи. Відповідно до п.п. 1.2 п. 16 прим. 1 підрозд. 10 розд. XX Податкового кодексу України об’єктом оподаткування військовим збором є доходи, визначені в ст. 163 Кодексу. Ставка збору – 1,5 відс. об’єкта оподаткування. Декларація про майновий стан і доходи подається до податкової інспекції за місцем податкової адреси (реєстрації) декларанта. Форму податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкцію щодо заповнення податкової декларації про майновий стан і доходи затверджено наказом Міністерства фінансів України від 02.10.2015 №859.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео