Юристи-податківці виграли в судах понад 400 мільйонів гривень

  • 27.04.16
  • 213
  • 0

У фіскальному відомстві області повідомили про результати роботи юридичних підрозділів, діяльність яких направлена на захист економічних інтересів держави. З початку року зафіксовано  121 виграну справу у судах різних інстанцій, а загальна сума розглянутих на користь держави справ  склала 405,9 млн. грн.

Самі ж юристи відзначають, що поряд із сумлінними платниками податків, нерідко трапляються й такі, що намагаються ухилитися від сплати належних платежів.

Так, нещодавно, Харківським апеляційним адміністративним судом було залишено без задоволення апеляційну скаргу одного з ФО-П до районної ОДПІ.

Позов стосувався скасування податкового повідомлення-рішення про зменшення суми від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток у розмірі 6,3 млн. грн. 

Зокрема, в акті перевірки було зазначено, що контрагентом вказаного підприємства  надані послуги, які, згідно з первинними документами, не належать до діяльності останнього. Відповідно ж до норм чинного законодавства України, витрати повинні бути пов'язані з діяльністю платника.

Судом встановлено, що позивачем не надано доказів того, що придбання послуг було об'єктивно необхідне позивачу для забезпечення господарської діяльності. Окрім того, це не підтверджено первинними документами, відсутні були документи і щодо обґрунтування необхідності проведення робіт: регламенти, акти, докладні про несправність тощо.

Отже відповідач, як суб'єкт владних повноважень, довів правомірність прийнятого ним податкового повідомленя-рішення.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео
Прижок в воду на мотоцикле Исполняет А.Стукалов
Все видеозаписи