На Харківщині керівник фіскальної служби Микола Рибаков провів зустріч з платниками акцизного податку з реалізації палива

  • 27.04.16
  • 190
  • 0

Зустріч у форматі активного спілкування з представниками бізнесу,  які здійснюють в регіоні реалізацію пального, відбулась сьогодні у фіскальній службі області.

Як відзначив Микола Рибаков, за ініціативою якого і відбувся вказаний захід, головною метою для фіскальної служби  є необхідність організації всебічної допомоги  платникам, надання консультаційної допомоги, та спільного вирішення будь-яких проблематичних питань, що виникають у вказаної категорії платників під час їх діяльності.

Керівник вказав присутнім, що на сьогоднішній день значна частка підприємств регіону, що здійснюють реалізацію пального, відобразили у своїй звітності кількість залишків пального, що перевищили обсяг реалізації за останні  два місяці.  Тож їм необхідно у найкоротші  терміни підтвердити документально легітимність товару. Це потрібно, в першу чергу, для самих же платників, адже без підтвердження вони не можуть здійснювати реалізацію товару.

Микола Рибаков відзначив, що головною задачею фіскальної служби у цьому випадку допомогти платнику розібратися у законодавчих новаціях, пов’язаних із введенням в дію систему електронного адміністрування реалізації пального та Єдиного реєстру акцизних накладних.

«Усі повинні працювати в рівних конкурентних умовах та в законодавчому полі. А задача фіскальної служби допомогти платнику сплачувати податки, і робити  це цивілізовано з наданням усіх сервісних  послуг», - зауважив керівник.

Тож під час заходу податківець уважно вислухав усі запитання від представників бізнесу, розібрався детально по кожному випадку, відповів на запитання присутніх та подякував за активний діалог.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео
Прижок в воду на мотоцикле Исполняет А.Стукалов
Все видеозаписи