Податківці виявили на Харківщині підпільний міні-завод з виготовлення бензину

  • 27.04.16
  • 229
  • 0

Працівники податкової міліції області в рамках операції «Акциз-2016» виявили черговий підпільний цех з виготовлення паливно-мастильних матеріалів. Зі вказаного міні-заводу податківці вилучили пального на загальну суму близько 1,5 млн. грн.

Про це повідомляє виконуючий обов’язки першого заступника начальника ГУ ДФС у Харківській області Андрій Бєжанов.

55-річний харків’янин налагодив масове виробництво бензину й дизельного пального, додаючи присадки для підвищення октанового числа нафтопродуктів. Отриманий продукт бізнесмен реалізовував на території Харкова та області.

«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.1 ст. 204 Кримінального кодексу України, співробітники слідчо-оперативних підрозділів ГУ ДФС у Харківській області провели обшуки за місцем виготовлення та зберігання паливно-мастильних матеріалів, - розповідає Андрій Бєжанов. – Під час вказаних заходів було виявлено та вилучено обладнання, яке підприємець використовував для виготовлення фальсифікату, 67 тон бензину та 6,6 тон дизельного пального».

Загальна вартість вилучених товарно-матеріальних цінностей складає близько 3,09 млн. грн.

«При залученні представника Харківського Науково-дослідницького експертного центру МВС України відібрано зразки вилученого пального для проведення подальшої експертизи, - зазначає Андрій Бєжанов, - наразі ж працівники податкової міліції проводять заходи щодо встановлення каналів постачання сировини та місць реалізації зазначених паливно-мастильних матеріалів. Вирішується питання про накладення арешту вилученого майна».

Нагадуємо, що це вже 6 підпільний цех з виготовлення підакцизної продукції. У 2016 році податкова міліція Харківщини ліквідувала 3 підпільних виробництва лікеро-горілчаних виробів та 3 цехи з виготовлення паливно-мастильних матеріалів.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео