Платники єдиного внеску повинні своєчасно інформувати органи ДФС про мобілізацію та демобілізацію

  • 27.04.16
  • 251
  • 0

Відповідно до листа Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України від 21.08.2014 р. №322/2/7142 основним документом, що підтверджує проходження військової служби військовослужбовцем в особливий період, а також підтверджує призов під час мобілізації резервістів та військовозобов’язаних, є військовий квиток, у якому у відповідних розділах здійснюються службові відмітки про призов/мобілізацію та їх дату.
Якщо платник єдиного внеску не має можливості надати військовий квиток, то документами, що підтверджують призов на військову службу під час мобілізації, можуть бути:
для військовозобов’язаних – довідка про призов військовозобов’язаного на військову службу, видана військовим комісаріатом або військовою частиною, із зазначенням дати мобілізації, підписана начальником (командиром) та скріплена печаткою, повістка, мобілізаційне розпорядження, контракт про проходження військової служби;
для резервістів – витяг із наказу про зарахування до списків особового складу військової частини із зазначенням дати мобілізації, підписаний начальником (командиром) та скріплений печаткою чи довідка про зарахування до списків військової частини, які видаються військовою частиною.
Зазначені документи можуть видаватися також і родинам військовозобов’язаних та резервістів для пред’явлення їх за місцем вимоги.
Отже, з метою забезпечення виконання на практиці вимог п. 9 розд. VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону №2464 щодо зупинення застосування норм ст. 25 Закону №2464 платники єдиного внеску повинні своєчасно інформувати органи ДФС про мобілізацію та демобілізацію та надавати копії відповідних документів.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео