Загальні вимоги до оформлення декларації про майновий стан та доходи

  • 27.04.16
  • 202
  • 0

Головне управління ДФС у Харківській області нагадує громадянам про основні вимоги до оформлення декларації про майновий стан та доходи. Розділом П наказу Міністерства фінансів України від 02.10.2015 № 859 «Про затвердження форми податкової декларації про майновий стан і доходи та Інструкції щодо заповнення податкової декларації про майновий стан та доходи» визначено, що декларація має вісім розділів та чотири додатка. Додатки – це складова частина Декларації, отже, без неї вони не дійсні. Подаючи додаток, слід поставити відповідну позначку на останній сторінці Декларації. 
Фізичні особи заповнюють всі необхідні розділи Декларації та додатки до неї. Якщо рядок не заповнено через відсутність інформації, його обов’язково прокреслюють.
Показники в розділах П-V Декларації та в додатках до неї зазначаються  у гривнях із копійками.
Заносити відомості до декларації та додатків слід друкованим способом, чорнильними або кульковими ручками синього або чорного кольору, щоб забезпечити вільне читання тексту та  зберегти ці записи протягом установленого терміну зберігання звітності. Ніяких підчисток, помарок, виправлень, дописок та закреслень в декларації не повинно бути. Достовірність даних Декларації та додатків підтверджується власноручним підписом фізичної особи – платника податку або особи, уповноваженої на заповнення Декларації.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео