У ДФС ознайомилися з основними напрямами діяльності Митно-прикордонної служби США

  • 27.04.16
  • 190
  • 0

За підсумками візиту представників ДФС до Митно-прикордонної служби США у рамках підтримки Програми експортного контролю та безпеки кордонів (EXBS), що фінансується Державним Департаментом США, керівникам структурних підрозділів ДФС та територіальних органів було проведено презентацію основних напрямів діяльності Митно-прикордонної служби США (СВР).
Мова йшла, зокрема, про принципи функціонування СВР, її організаційну структуру та функції, основні завдання та повноваження її офіцерів, законодавчі та нормативні акти, які регулюють діяльність відомства тощо.
Фахівці ДФС також вивчили досвід американських колег щодо методів роботи у напрямі митного контролю та оформлення вантажів. Так, зокрема, в США всі необхідні процедури здійснюються на кордоні, а перевірка митної вартості, класифікації тощо відбувається на етапах пост-митного контролю та пост-митного аудиту.
Особливу увагу було приділено функціонуванню підрозділів з протидії тероризму та контрабандній діяльності, які діють при Митно-прикордонної служби США. Їх головним завданням є боротьба з незаконним переміщенням наркотичних засобів, товарними правопорушеннями, тероризмом та нелегальними емігрантами.
Отриманий досвід в ДФС планують використати під час реформування українських митниць, яке наразі здійснюється у рамках інституційної реформи ДФС. 

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео