На Харківщині у фіскальній службі протидіють проявам корупції

  • 27.04.16
  • 227
  • 0

Попередити та роз’яснити. В податковій службі області вважають, що така форма роботи із своїми співробітниками, а також кандидатами на посади, є вкрай необхідною. Тож при співбесідах фахівці управління власної безпеки ГУ ДФС області розповідають про негативні наслідки корупційних проявів, як для працівників, так і для їх родин, і попереджають про відповідальність перед законом.
Загалом, за січень-березень, співробітниками УВБ проведено 235профілактичних заходів. Це зокрема, 40 бесід та лекцій на антикорупційну тематику  та  14 інших упереджувальних заходів.  Крім того, матеріали із зазначеної тематики постійно висвітлюються в засобах масової інформації, в мережі Інтернет та на суб-сайті «Територіальні органи фіскальної служби Харківської області».
Проводять у фіскальному відомстві і службові перевірки. У січні-березні проведено 61 таку перевірку. З них 46 відбулися за зверненнями фізичних та юридичних осіб. 15 перевірок за ініціативою працівників УВБ на підставі отриманої оперативної інформації, в тому числі 9 службових перевірок по інформації, яка надійшла на інформаційну лінію «Пульс».
За результатами проведених службових перевірок та розслідувань інформація підтвердилась у 17 випадках ( 16 за  зверненнями громадян і юридичних осіб). На адресу правоохоронних органів направлено 26  матеріалів.
Керівникам районних підрозділів Харківської області направлено19 подань про вжиття заходів реагування щодо усунення причин та умов, які сприяли вчиненню виявлених порушень. Притягнуто до відповідальності 17 осіб (2 - до дисциплінарної відповідальності).
Також протягом вказаного періоду  відносно посадових осіб розпочато 7 кримінальних проваджень. 
В  ГУ ДФС області нагадують, що в Державній фіскальній службі України діє інтерактивний антикорупційний сервіс «Пульс». На телефон якого  - (044) 284-00-07 - можна  цілодобово повідомляти про неправомірні дії або бездіяльність працівників відомства.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео