Про особливості «Деклараційної кампанії-2016» дізнавались школярі на Нововодолажчині

  • 27.04.16
  • 151
  • 0

У період деклараційної кампанії, працівники Нововодолазької ОДПІ проводять активну роз’яснювальну роботу серед громадян. Розповідають, які доходи вони повинні декларувати, правила заповнення документу, терміни. А днями завітали і до Нововодолазьких школярів.
Тематика заходу вже традиційна для цієї пори року – «Деклараційна кампанія – 2016».
В.о. начальника Нововодолазької ОДПІ Артур Праскурін розповів школярам про податкові нововведення, а також допомогла своїм підлеглим провести майстер-клас із заповнення декларації. Школяри отримали зразки бланків, під керівництвом фахівців ОДПІ заповнили усі додатки та визначили за умовним прикладом суму річного доходу.
Молодь зізнається, що самостійно без роз’яснень зробити це важко, але тепер знають деталі і навіть можуть допомагати батькам у заповненні декларацій. Для цих підлітків, як для майбутніх студентів, це особливо актуально, адже прозвітувавши до фіскальних органів про отримані доходи, платники за навчання отримують податкову знижку і можуть компенсувати частину витрачених грошей.
За словами
Артура Праскуріна, проведення таких заходів допомагає дітям розуміти, як правильно будувати стосунки із державою, використовувати свої права та виконувати обов’язки.
Нагадаємо, що цьогоріч громадяни подають декларації про доходи, отримані у 2015 році. Зробити це вони повинні до 3-го травня 2016 року.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео