Наші земляки – відомі харківські письменники Генрі Лайон Олді задекларували свої доходи

  • 27.04.16
  • 369
  • 0

Приємно констатувати той факт, що на Харківщині сумлінних платників більшість. Відомі українські письменники-фантасти з Харкова Дмитро Громов та Олег Ладиженський, завітали до Центру обслуговування платників, щоб виконати свій громадянський обов’язок перед рідною країною - надати  податкові декларації за 2015 рік та задекларували свої доходи.
Любити свою країну, бути справжніми громадянами, займати активну свідому позицію у суспільстві, та й при тому доводити своїм трудом, що українська земля не втратила своєї легендарної плодючості  на письменників – це життєве кредо талановитих фантастів, які зібрали цілий букет призових місць на різних конкурсах та очолили  чимало  книжкових  рейтингів і хіт-парадів.
Як відзначають самі письменники, спілкуючись із податківцями, бажання змінити своє життя на краще та жити у заможній країні, повинно знаходити відгук у вчинках та повсякденному житті кожного українця. Тож усі ми маємо  виконати свій громадський обов’язок перед країною, яка дає можливість і  навчатися, і працювати.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео