Працівники ДФС долучилися до Дня довкілля

  • 27.04.16
  • 234
  • 0

З нагоди відзначення щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля» працівники ДФС на чолі з Головою Романом Насіровим та його Першим заступником Сергієм Біланом 16 квітня взяли участь у прибиранні території Пейзажної алеї в Києві. До акції також долучився Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Геннадій Пліс.
У цей день працівники Служби не лише навели лад на схилах Пейзажки, але й висадили саджанці яблуні зимових сортів, виведених українськими селекціонерами. Молоді деревця були передані професором-аналітиком НААН України Ігорем Гриником.  Вже через кілька  років яблуньки даруватимуть свої солодкі плоди відвідувачам Пейзажної алеї.
До того ж схили Пейзажки були засіяні лікарською ромашкою, яка незабаром вкриє їх білим квітковим килимом.
Щоб гості столиці та кияни могли спокійно відпочивати та милуватися красою природи, працівники ДФС також встановили на алеї паркові лавки, а для підтримки чистоти довкілля – сміттєві урни.
«Це дуже корисна і красива акція. Ми робимо внесок у своє майбутнє – чисте, квітуче та яскраве, адже природа віддячить нам квітами, фруктами, краєвидами та гарним настроєм. Ми не лише впорядкували цей парк, але й надалі будемо опікуватися ним та підтримувати цю красу», – зазначив Роман Насіров.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео