Про сплату рентних платежів на проведеному практикумі

  • 27.04.16
  • 194
  • 0

       В Нововодолазькій ОДПІ проведено семінар - практикум з суб`єктами господарювання району щодо порядку заповнення та звітності з рентних платежів, екологічного податку.
     В ході заходу  платникам роз`яснено особливості заповнення  декларації з рентної плати за користування надрами у цілях, не пов'язаних з видобуванням корисних копалин, рентної плати за спеціальне використання води та екологічного податку у зв’язку зі зміною  з 1 січня 2016 року ставок за цими платежами.  Наголошено,  що  для кожного типу водного об’єкта заповнюється окремий розрахунок, при заповненні рядка 6 Розрахунку «Код водного об’єкта» платники використовують довідкову інформацію відповідно до Додатка 16 до податкової декларації – кодифікацію водних об’єктів за типом водного об’єкта та напрямом використання води, згідно з розд. ІХ Податкового кодексу.
      Також звернуто увагу на порядку заповнення декларації екологічного податку,  зокрема,  у  рядку  3.1 «Код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ» - зазначається код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ за місцем знаходження  контролюючого органу, а у рядку 3.2 - зазначається  код органу місцевого самоврядування за місцем розміщення стаціонарних джерел забруднення. При цьому, для кожного стаціонарного джерела забруднення складається окремий розрахунок (додаток 1). Розглянено питання правильності подання уточнених розрахунків з екологічного податку та рентної плати.
        На завершення семінару присутні отримали відповіді  на свої запитання

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео