На зустрічі із представниками органів місцевого самоврядування

  • 27.04.16
  • 231
  • 0

Нещодавно керівник Нововодолазької ОДПІ Артур Праскурін взяв участь у нараді з головами сільських, селищних рад, яка відбулась в приміщенні Нововодолазької районної державної адміністрації. Одним з питань, яке розглядалось  було питання сплати акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.
     Посадовець зазначив, що перед фіскальною службою поставлено завдання своєчасно доводити  до потенційних платників акцизного податку інформацію щодо змін до діючого податкового законодавства, забезпечувати їх сервісне обслуговування, а також здійснювати контроль за надходженням акцизного податку. Звернув увагу присутніх на те, що акцизний податок повністю надходить до місцевого бюджету, відіграє важливу роль у формуванні його дохідної частини, у фінансуванні  міських соціальних програм.
     
Артур Вячеславович запропонував створити робочі групи з проведення інвентаризації суб`єктів господарської діяльності щодо сплати ними податків та зборів, які спрямовуються до місцевих бюджетів, за участю представників Нововодолазької ОДПІ та інших зацікавлених органів державної влади.      
     Також  керівник інспекції нагадав, що формування місцевих бюджетів цього року здійснюється  на новій податковій базі, а це зміни  у вирахуванні податку на доходи фізичних осіб, податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, транспортного податку та єдиного податку. Висловив сподівання, що  прийняті рішення органів місцевого самоврядування та зміни до них сприятимуть рівномірному наповненню місцевої казни,  швидкому і якісному вирішенню потреб сільських громад.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео