На Новодолажчині закликають усіх громадян вчасно задекларувати доходи

  • 27.04.16
  • 224
  • 0

Добігає свого звершення кампанія декларування -2016. В Нововодолазькій ОДПІ продовжують активну роботу по залученню громадян до декларування своїх доходів, отиманих  за 2015 рік. Днями «Заслужений працівник культури України», відмінник освіти України, почесний громадянин Нововодолажчини, володарка відзнаки Міністерства освіти і науки України «Софія Русова», керівник народного фольклорно-етнографічного колективу «Вербиченька» Ольга Коваль долучилася до кампанії декларування доходів громадян 2016.

Народний художній фольклорно-етнографічний колектив «Вербиченька» Нововодолазького Будинку дитячої та юнацької творчості (БДЮТ) -  відомий не лише в Україні, а й далеко за її межами, у 2009 році йому присвоєно почесне звання «народний». На сьогоднішній день цей колектив є провідним у Харківській області в напрямку народознавства, фольклору, етнографії, краєзнавства. Гуртки «Народознавство», «Юні етнографи», «Юні етнологи», «Вокальний» (автентичний спів), «Писанкарство» об’єднують понад 100 вихованців різного віку із навчальних закладів смт Нова Водолага. У складі колективу і випускники «Вербиченьки» – студенти вищих навчальних закладів м. Харкова. Керівниками колективу є педагоги, справжні подвижники народної творчості.

Тож, як творча особистість, людина яка дбає про збереження традицій та звичаїв нашої країни, про її минуле, а отже і про майбутнє, Ольга Володимирівна, вважає, що сумлінне виконання кожним громадянином своїх обов’язків, зокрема зі сплати податків, стане поштовхом до розвитку економіки нашої держави та піднесення України до рівня європейських держав.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео