Чи потрібен РРО єдиннику, який перевищив ліміт у 1 млн грн

  • 28.04.16
  • 213
  • 0

Застосування РРО підприємцем-платником єдиного податку 2 групи, що здійснює розрахунки виключно в безготівковій формі та не здійснює операції в готівковій формі, якщо у 2016 календарному році обсяг доходу такої особи перевищить 1 млн грн (але не більше, ніж 1,5 млн.грн).

У разі перевищення в календарному році обсягу доходу понад 1 млн грн застосування реєстратора розрахункових операцій для такого платника єдиного податку є обов'язковим. РРО та розрахункові книжки не застосовуються, якщо в місці отримання товарів (надання послуг) операції з розрахунків у готівковій формі не здійснюються (оптова торгівля тощо) (п. 12 ст. 9 Закону про РРО).

Безготівкові розрахунки це перерахування певної суми коштів із рахунків платника на рахунки отримувачів коштів, а також перерахування банками за дорученням підприємств і фізичних осіб коштів, унесених ними готівкою в касу банку, на рахунки отримувачів коштів. Ці розрахунки проводяться банком на підставі розрахункових документів на паперових носіях або в електронному вигляді.

Отже, при здійсненні розрахункових операцій у готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням платіжних карток, платіжних чеків, жетонів тощо) застосування РРО є обов’язковим.

При здійсненні розрахунків у безготівковій формі через установи банку РРО не застосовується.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео