Як оформити повернення готівки за товар, якщо у скриньці РРО не вистачає готівки

  • 04.05.16
  • 319
  • 0

У разі якщо у скриньці РРО, який використовується фізособою - підприємцем, недостатньо готівки, щоб повернути необхідну суму покупцеві, така особа вносить готівку до скриньки РРО за допомогою операції «службове внесення».

Реєстрація видачі коштів у разі повернення товару здійснюється шляхом реєстрації від’ємної суми тільки в разі забезпечення алгоритмом роботи РРО окремого накопичення у фіскальній пам’яті від’ємних сум розрахунків. Якщо РРО не забезпечує такого накопичення, дозволяється реєструвати видачу коштів за допомогою операції «службова видача».

При видачі коштів покупцеві в разі повернення товару видається розрахунковий документ, який має бути надрукований РРО та мати форму № ФКЧ-2 — фіскальний касовий чек (видаткового чека).

При цьому якщо сума коштів, виданих у разі повернення товару чи рекомпенсації раніше оплаченої послуги, перевищує 100 грн, матеріально відповідальна особа господарської одиниці чи особа, яка безпосередньо здійснює розрахунки, повинна скласти акт про видачу коштів.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео