На Харківщині співробітники фіскальної служби навчають підростаюче покоління азам податкової грамотності

  • 04.05.16
  • 184
  • 0

Зустрічі із школярами, дні відкритих дверей, тематичні уроки, лекції та екскурсії  - фахівці ГУ ДФС у Харківській області використовують найрізноманітніші форми спілкування з дітьми, адже розуміють, що така просвітницька та роз’яснювальна робота у майбутньому обов’язково дасть свої позитивні результати.

На цей раз співробітники відділу комунікацій Головного управління завітали до учнів Харківської обласної школи-інтернату «Обдарованість», щоб в рамках «Деклараційної кампанії-2016» провести відкритий урок.

У ході такого незвичного уроку хлопці та дівчата з 11 класу дізналися про особливості проведення цьогорічної деклараційної кампанії. Їм розповіли про доходи, які підлягають декларуванню, про терміни звітування, про можливість надання декларації в електронному вигляді, а також про податкову знижку.

Остання тема, до речі, зацікавила  учнів найбільше, адже незабаром вони усі планують стати студентами. Тож старшокласникам ретельно роз’яснили алгоритм розрахунку суми податкової знижки для компенсації витрат на навчання та розповіли про документи, які необхідно мати, щоб повернути гроші.

Наприкінці зустрічі фахівці фіскальної служби висловили сподівання, що отримані знання стануть учням у нагоді та допоможуть у подальшому дорослому житті.

�о відповідальній особі платника ЄСВ. 

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео