Співробітники митниці ознайомили харків’ян з правилами ввезення та вивезення товарів

  • 04.05.16
  • 217
  • 0

Напередодні свят та відпусток,  багатьох громадян цікавлять такі питання, як порядок ввозу та вивозу товарів та переміщення особистих речей через кордон України.

Заступник начальника митного поста «Харків-аеропорт» Віктор Угольніков під час прес-конференції розповів про основні нюанси, які необхідно знати кожному, хто перетинає митний кордон.

Зокрема, при переміщенні валютних цінностей, їх сума не повинна перевищувати 10 тис. євро за умови усного декларування. Точну їх кількість громадянин повинен повідомити на вимогу представника митниці.

Більше 10 тис. євро можна перевезти за умови письмового декларування (з вказівкою суми в повному обсязі) за наявності документів, що підтверджують зняття готівки з рахунків банків або фінансових установ.

Що стосується ввозу непідакцизних товарів, Віктор Угольніков відзначив, що є такі розрізнення: авіатранспортом можна ввозити таких товарів на загальну суму до 1 тис. євро, авто- та залізничним транспортом – до 500 євро.

Звернув увагу присутніх представник митниці і на те, що можна ввозити не більше 5 л пива, 2 л вина, 1 л міцних напоїв (більше 22%) та 200 од. цигарок на одного громадянина старше 18 років. При цьому, ввезення алкогольної продукції та тютюнових виробів особами, що не досягли 18-річного віку, заборонено.

Віктор Угольніков також нагадав й про порядок перевезення ліків. Необхідно пам’ятати, що при переміщенні ліків, на які встановлені обмеження законодавством України, необхідно мати виписку з історії хвороби з призначенням лікарем саме цих ліків із зазначенням дозування (рецепт).

Крім того, під час прес-конференції було повідомлено і про заборону до переміщення через митний кордон України холодної, мисливської, пневматичної та вогнепальної зброї без спеціального дозволу. Щодо продуктів харчування – їх можна ввозити у кількості, необхідної для власного споживання на загальну суму, що не перевищує 200 євро.

Наприкінці заходу заступник начальника митного поста побажав харків’янам вдалих свят та подорожей без проблем із законом. 

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео