Дохід від продажу автомобілів необхідно задекларувати

  • 04.05.16
  • 244
  • 0

Дохід, отриманий фізичною особою-громадянином України від продажу (обміну) протягом року двох і більше об’єктів рухомого майна, наприклад, легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда, підлягає оподаткуванню податком на доходи фізичних осіб за ставкою 5%.
У разі продажу протягом звітного податкового року одного з об’єктів рухомого майна (автомобіля, мотоцикла чи мопеда) – дохід не оподатковується.
Податківці зазначають, якщо податок на доходи фізичних осіб від продажу рухомого майна сплачено до бюджету до нотаріального посвідчення договору купівлі - продажу, то такий продавець не зобов’язаний подавати податкову декларацію про отримані доходи від вказаних операцій.
Якщо податок на доходи фізичних осіб не сплачено до нотаріального посвідчення договору купівлі - продажу, то продавець зобов’язаний до 1 травня подати до органу ДФС за місцем своєї реєстрації декларацію про майновий стан і доходи.
Нагадаємо, порядок оподаткування операцій з продажу або обміну об’єктів рухомого майна визначений статтею 173 Податкового кодексу. 

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео