Ліквідовано конвертаційний центр, який «допоміг» підприємствам сформувати ризиковий податковий кредит на 5 млн. гривень

  • 04.05.16
  • 218
  • 0

Співробітниками податкової міліціїі в рамках розслідування кримінального провадження, зареєстрованого за ст.27 та ст.212 КК України, ліквідовано конвертаційний центр, організований групою осіб. Для своєї протиправної діяльності порушники створили та зареєстрували низку фіктивних суб’єктів підприємницької діяльності.
Клієнтами центру були підприємства реального сектору економіки, які перераховували на рахунки фіктивних підприємств кошти за нібито надані роботи та послуги. В подальшому кошти знімалися готівкою та передавалися учасникам конвертації, за винятком 10-12% у якості винагороди.
Податковий кредит транзитно-конвертаційних СГД формувався переважно за рахунок використання псевдооперацій з придбання товарно-матеріальних цінностей у суб’єктів господарювання реального сектору економіки та підприємств, що здійснюють свою діяльність у сфері сільського господарства.
Орієнтовний обіг проконвертованих коштів за 2015-2016 рік через розрахункові рахунки, відкриті в низці банківських установ, склав понад 30 млн. гривень, сума сформованого ризикового податкового кредиту з ПДВ складає 5 млн. гривень.
У ході проведених обшуків в офісних приміщеннях, за місцями проживання та в автомобілях фігурантів вилучено 5 тис. доларів США, 5 печаток підприємств, 2 електронних носії інформації, 3 одиниці комп’ютерної техніки, 3 мобільні телефони та тіньову документацію, що підтверджує протиправну діяльність.
Слідчі дії тривають.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео