Арештовано високоліквідні імпортні товари, що ввозилися до України без сплати митних платежів

  • 04.05.16
  • 249
  • 0

Протиправну схему ввезення промислової продукції з Європи без сплати податкових та митних платежів шляхом подрібнення партій викрили співробітники податкової міліції у І кварталі 2016 року в ході операції «Рубіж-2016».
Наразі вже задокументовано причетність кола осіб до діяльності цієї  схеми  ухилення від сплати митних платежів та зборів.
Зокрема, під час проведення оперативних заходів у прикордонних районах митниці ДФС встановлено, що низкою організаторів з числа місцевих жителів, систематично здійснювалося переміщення високоліквідних товарів промислової групи з використанням схеми ухилення від сплати митних платежів, шляхом подрібнення великих партій товарів та ввезення їх з Польщі до України. Зловмисники скористалися наданою законодавством можливістю не сплачувати митні та податкові платежі, у випадку переміщення малих партій в межах визначеної норми, вартістю до 500 євро та вагою до 50 кг і в такий  спосіб «перекидали» через державний кордон автомобільні шини та диски, садово-огороднє приладдя, дитячі коляски та велосипеди, комплектуючі запчастини до них, автозапчастини та інші товари для автомобілів.
Саме такий величезний асортимент промислової продукції, що користується попитом на внутрішньому ринку України, в ході обшуків виявили оперативники та слідчі фінансових розслідувань ГУ ДФС.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео