На Харківщині податкова міліція виявила підпільне виробництво алкогольних напоїв

  • 04.05.16
  • 189
  • 0

В рамках операції «Акциз-2016» працівники податкової міліції ГУ ДФС у Харківській області припинила діяльність підпільного цеху, в якому двоє харків’ян налагодили незаконне виробництво горілки та коньяку відомих брендів.
42-річний та 45-річний чоловіки виготовляли горілку змішуючи спирт із водою. Додавши до вказаної суміші ароматичні добавки та палений цукор, винахідники отримували так званий коньяк.
Незаконно виготовлений «зелений змій» харків’яни розливали у п’ятилітрові  пляшки й тетропаки під відомими торговими марками, а в подальшому реалізовували через оптово-роздрібну мережу зі складу-магазину. 
«В рамках кримінального провадження, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками злочину, передбаченого ч.3 ст. 204 Кримінального кодексу України, працівники слідчо-оперативних підрозділів податкової міліції Харківщини провели обшуки у місцях виготовлення, зберігання та реалізації алкогольних напоїв з недоброякісної сировини, - розповідає виконуючий обов’язки першого заступника начальника ГУ ДФС у  Харківській області Андрій Бєжанов,  – під час зазначених заходів було виявлено та вилучено 1,9 тис. літрів спирту, 325 літрів коньяку, майже 2,5 тис. літрів горілки та 19 літрів винної продукції». 
Крім цього, податківці вилучили автомобіль й обладнання, які використовувалися для виготовлення та транспортування фальсифікату, та 5 тис. доларів США.
«Загальна сума вилучених товарно-матеріальних цінностей складає 1,5 млн. грн.», - зазначає Андрій Бєжанов.
На теперішній час проводяться заходи щодо встановлення повного кола осіб, причетних до протиправної діяльності, та каналів надходження на територію Харківської області спирту. Вирішується питання щодо накладання арешту на вилучене майно.
Наразі слідство за даним фактом триває.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео