Харківські митники затримали порушника з наркотичною речовиною

  • 04.05.16
  • 259
  • 0

Напередодні в пункті пропуску «Гоптівка» митниками було виявлено 300 грам «коноплі».
При проведенні усного та письмового декларування 25-річний громадянин Російської Федерації, який слідував по пішохідній полосі в напрямку Бєлгорода, заявив, що не переміщує будь-які заборонені предмети.
При подальшому огляді на куртку цього громадянина неодноразово спрацьовував службовий собака митників Любомир. Чоловік власноручно дістав з лівої кишені банку з під чаю та з правої кишені поліетиленовий пакет з речовиною рослинного походження сіро-зеленого кольору загальною вагою 300 грамів. Зі слів громадянина це «конопля».
За даним фактом був складений протокол про порушення митних правил за частиною 1 статті 483 Митного кодексу України.

�артій товарів та ввезення їх з Польщі до України. Зловмисники скористалися наданою законодавством можливістю не сплачувати митні та податкові платежі, у випадку переміщення малих партій в межах визначеної норми, вартістю до 500 євро та вагою до 50 кг і в такий  спосіб «перекидали» через державний кордон автомобільні шини та диски, садово-огороднє приладдя, дитячі коляски та велосипеди, комплектуючі запчастини до них, автозапчастини та інші товари для автомобілів.
Саме такий величезний асортимент промислової продукції, що користується попитом на внутрішньому ринку України, в ході обшуків виявили оперативники та слідчі фінансових розслідувань ГУ ДФС.

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео