Платники акцизного податку отримали можливість користуватися спеціальним розділом в «Електронному кабінеті платника»

  • 11.05.16
  • 236
  • 0

Електронний сервіс «Електронний кабінет платника» доопрацьовано,- інформує  прес-служба Державної фіскальної служби України.
Зокрема, платникам акцизного податку з реалізації пального в своєму особистому кабінеті надано можливість користуватися новим розділом, створеним в рамках функціонування Системи електронного адміністрування реалізації пального (СЕА РП).
У новому розділі СЕА РП можна переглянути проведені операції в системі електронного адміністрування реалізації пального (дані Реєстру операцій обсягів пального із застосуванням необхідних фільтрів, у т.ч. в розрізі типів операцій та кодів товарної підкатегорії згідно з УКТЗЕД), а також перевірити поповнення та стан електронного рахунку (дані Реєстру сум акцизного податку).
Також нагадуємо, що у відкритій частині Електронного кабінету платника в режимі он-лайн функціонує Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального, а у особистому кабінеті платникам надано можливість сформувати та направити запит для отримання Витягу з такого Реєстру, та у разі необхідності надіслати заяву про реєстрацію платником акцизного податку з реалізації пального з позначкою «Зміни».
У разі порушення термінів сплати авансових внесків СПД - платниками єдиного податку складається податкове повідомлення – рішення за формою «Ш»
У разі встановлення контролюючим органом порушень фізичними особами - підприємцями - платниками єдиного податку першої та другої групи термінів сплати авансових внесків єдиного податку такі особи притягуються до відповідальності згідно зі ст. 122 Кодексу, при цьому складається податкове повідомлення-рішення за формою "Ш".
Податкове повідомлення – рішення за формою "Ш" також складається у разі нарахування відповідно до ст. 126 Кодексу штрафних санкцій за порушення фізичними особами - підприємцями, які перебувають на загальній системі оподаткування, фізичними особами, які провадять незалежну професійну діяльність, а також громадянами термінів сплати (перерахування) узгоджених сум грошових зобов'язань з податку на доходи фізичних осіб та/або військового збору, визначених у річній декларації про майновий стан і доходи, та фізичними особами - підприємцями - платниками єдиного податку третьої групи термінів сплати (перерахування) узгоджених сум грошових зобов'язань з єдиного податку.
Разом з тим Порядком передбачено, що до податкового повідомлення – рішення додається розрахунок податкового зобов'язання та/або штрафних (фінансових) санкцій (штрафів), пені із зазначенням у ньому інформації, необхідної для їх визначення.
Новий Порядок також передбачає, що структурний підрозділ контролюючого органу, який склав податкове повідомлення – рішення, роздруковує його у двох примірниках (крім ППР за формою "Ф", які роздруковуються в одному примірнику).
Слід звернути увагу, що до внесення змін до програмного забезпечення в частині оновлення форм ППР до 1С "Податковий блок" здійснюється лише внесення даних щодо їх реєстрації.
Довідково: лист ДФС України від 04.03.16 № 7837/7/99-99-17-01-02-17 «Про порядок надіслання контролюючими органами податкових повідомлень-рішень».

Опубликовано в ДФС України

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео