27.06.17 402

Різноманітні види шахрайства – одна із проблем сучасного суспільства. Через свою довірливість люди втрачають великі суми грошей та заощаджень. Особливо популярні зараз дзвінки на мобільні телефони з повідомленням про якусь трагедію із рідними і вимогою перерахувати або передати певній людині кошти, щоб врятувати «потерпілого», як правило родича. Набирає обертів і шахрайство з банківськими картками, коли телефонують, представляються працівниками банків і просять надати дані про карточку, а потім знімають з неї кошти.

29.05.17 934

Прокурор Нововодолазького відділу Первомайської місцевої прокуратури затвердив та повідомив про підозру 27-річному місцевому мешканцю за фактом умисного убивства (ч.1 ст.115 КК України).

12.03.16 1052

Інформую, що у зв’язку з прийняттям та набранням чинності Законом України «Про прокуратуру» № 1697-VII від 14.10.2014, у системі прокуратури України створені та діють місцеві прокуратури.

08.10.15 659

Прокуратурою Нововодолазького району забезпечено підтримання державного обвинувачення у кримінальному провадженні стосовно групи з 4 осіб, які в лютому 2015 року намагались вчинити крадіжку майна у мешканця смт Нова Водолага.

03.08.15 374

Відповідно до вимог Закону України «Про прокуратуру»  30.07.2015 прокуратурою району проведено координаційну нараду з порядком денним «Стан запобігання і протидії злочинності та корупції у Нововодолазькому районі, у томі числі її організованим формам, додержання конституційних прав громадян, за підсумками роботи у першому півріччі 2015 року».

15.07.15 940

Слідчим СВ Нововодолазького РВ ГУМВС України в Харківській області закінчено досудове розслідування кримінального провадження стосовно мешканця Нововодолазького району, який пройшовши медичну комісію, відповідно Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» отримав бойову повістку про явку до районного військового комісаріату. В свою чергу зазначений громадянин, з метою ухилення від призову за мобілізацією, від отримання повісток про явку до військкомату відмовлявся, на виклики до ОРВК не з’являвся, та тим самим ухилився від призову на мобілізацію.

06.06.15 568

Прокуратурою Нововодолазького району в ході здійснення представницької діяльності перевірено оперативну інформацію щодо існуючого факту самовільного зайняття земель запасу сільськогосподарського призначення державної форми власності на території однієї з селищних рад району.

22.05.15 595

Прокуратурою Нововодолазького району в ході здійснення представницької діяльності перевірено оперативну інформацію щодо існуючого факту самовільного зайняття земель запасу сільськогосподарського призначення на території однієї з селищних рад району.

15.05.15 1210

Прокуратурою Нововодолазького району забезпечено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ст. 336 КК України (Ухилення від призову на мобілізацію) стосовно 23 - річного мешканця Нововодолазького району, який пройшовши медичну комісію, відповідно Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та отримавши бойову повістку не з’явився до районного військового комісаріату, здійснюючи можливі заходи з метою ухилення від призову за мобілізацією.

15.03.15 492

Право громадян на індивідуальні чи колективні письмові звернення або особисте звернення до органів державної влади, органів місцевого самоврядування та посадових і службових осіб цих органів закріплено ст.40 Конституції України. Тим самим держава гарантує громадянам України право впливати на точне, відповідно до закону, функціонування органів державної влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій усіх форм власності, гарантує обстоювання ними своїх законних прав та свобод.

Відповідно до вимог галузевого наказу робота органів прокуратури із зверненнями вважається одним із важливих напрямів діяльності, оскільки спрямовується на захист конституційних прав і свобод громадян, зміцнення законності і правопорядку, а основними критеріями оцінки цієї роботи є вжиття вичерпних заходів до задоволення обґрунтованих звернень та реального поновлення порушених прав громадян.

Відповідно до ст.8 Закону України "Про звернення громадян" не розглядаються повторні звернення з одного і того ж питання, якщо перше вирішено по суті.

Прокуратурою району здійснюється особистий прийом громадян у приміщенні прокуратури Нововодолазького району за адресою: Харківська область, смт. Нова Водолага, пл. Кооперативна, 22.

Графік прийому громадян

Прийом громадян проводиться у робочий час:
понеділок – четвер з 9.00 год. до 18.00 год., у п’ятницю – з 9.00 год. до 16.45 год. (обідня перерва з 13.00 год. до 13.45 год.). 

Прийом проводить черговий прокурор прокуратури.

Прокурор районну молодший радник юстиції  Л. Стасевський

 

Страница 1 из 2

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео

Авторизация