За агресивну собаку відповідатиме господар

  • 28.06.14
  • 1279
  • 0

Власнику агресивної собаки, яка завдала тяжких тілесних ушкоджень 8-річній дитині повідомлено про підозру.


Обставини справи:

В кінці березня 2014 року громадянин М., мешканець с. Охоче Нововодолазького району привів до свого приватного домоволодіння собаку, що була поміссю безпородної собаки та собаки службової породи «Мастиф».

З вказаного часу зазначений собака мешкав на подвір’ї домоволодіння зазначеного громадянина, перебуваючи на прив’язі поблизу будинку. За час перебування собаки у вказаного громадянина, зазначений собака неодноразово проявляв агресію до людей, а саме у відношенні батька зазначеного громадянина, та до його сина віком 8 років.

При цьому, незважаючи на прояв агресії в поведінці зазначеного собаки до людей, громадянин М. будь-яких заходів щодо тримання собаки у відповідному вольєрі, який би виключав можливість нападу його на людей, не вживав.

В подальшому бездіяльність М. призвела до того, що зазначена собака напала на малолітнього сина власника собаки, почала його кусати за голову, та лише за втручання сусіда, який почав відбивати собаку від хлопчика, вдалося запобігти летального наслідку та при вказаних подіях йому було заподіяно тяжких тілесних ушкоджень.

Довідково:

За вказаним фактом СВ Нововодолазького РВ ГУМВС України в Харківській області відкрите кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань, за ознаками складу кримінального правопорушення, передбаченого ст.128 КК України, тобто у необережному спричиненню тяжкого тілесного ушкодженню. Прокуратурою району, яка здійснює процесуальне керівництво по вказаній справі, погоджено повідомлення про підозру власнику собаки.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео