Судом винесено вирок стосовно господаря собаки.

  • 15.09.14
  • 1142
  • 0

В ході судового слідства встановлено, що в кінці березня 2014 року громадянин М., мешканець с. Охоче Нововодолазького району привів до свого приватного домоволодіння собаку,  що була поміссю безпородної собаки та собаки службової породи «Мастиф».

З вказаного часу зазначений собака мешкав на подвір’ї домоволодіння зазначеного громадянина, перебуваючи на прив’язі поблизу будинку. При цьому, незважаючи на прояв агресії в поведінці зазначеного собаки до людей, громадянин М. будь-яких заходів щодо тримання собаки у відповідному вольєрі, який би виключав можливість нападу його на людей, не вживав.

В подальшому бездіяльність М. призвела до того, що  зазначена  собака напала на малолітнього сина власника собаки, почала його кусати за голову, та лише за втручання сусіда, який почав відбивати собаку від хлопчика, вдалося запобігти летального наслідку та при вказаних подіях йому було заподіяно тяжких тілесних ушкоджень.

За результатами розгляду справи у вересні районним судом, затверджено угоду про примирення між потерпілою та підсудним та винесено вирок, яким останнього засуджено за ст.128 КК України до 240 годин громадських робіт.

Прокурор прокуратури Нововодолазького району Р.Малюкін

Опубликовано в Нововодолазька прокуратура Последнее изменение 15.09.14

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео