Не пішов на захист Батьківщини, піде до тюрми.

  • 15.05.15
  • 1381
  • 0

Прокуратурою Нововодолазького району забезпечено процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ст. 336 КК України (Ухилення від призову на мобілізацію) стосовно 23 - річного мешканця Нововодолазького району, який пройшовши медичну комісію, відповідно Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» та отримавши бойову повістку не з’явився до районного військового комісаріату, здійснюючи можливі заходи з метою ухилення від призову за мобілізацією.

За результатами проведеного досудового розслідування у кримінальному провадженні прокуратурою району затверджений обвинувальний акт, який направлений до суду для розгляду по суті.

За вчинення даного кримінального правопорушення, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 2 до 5 років позбавлення волі.

Всього, протягом чотирьох хвиль мобілізації до лав Української армії мобілізовано понад 200 мешканців Нововодолазького району, та на теперішній час триває п’ята хвиля мобілізації.

Прокуратура району і надалі буде принципово реагувати на випадки ухилення від мобілізації та невиконання вимог Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». 

 Прокурор району радник юстиції В. Купріянов

Опубликовано в Нововодолазька прокуратура Последнее изменение 15.05.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео