Позиція прокуратури Нововодолазького району у сфері дотримання земельного законодавства принципова та послідовна

  • 22.05.15
  • 726
  • 0

Прокуратурою Нововодолазького району в ході здійснення представницької діяльності перевірено оперативну інформацію щодо існуючого факту самовільного зайняття земель запасу сільськогосподарського призначення на території однієї з селищних рад району.

Безпосереднім виїздом на місце встановлено, що землі запасу сільськогосподарського призначення на загальну площу 56,2 га дійсно засіяні культурами кукурудзи, соняшника, озимої пшениці.

З цього приводу здійснено повідомлення до Нововодолазького РВ ГУМВС та слідчим за участю землевпорядника складено протокол огляду місця події вищезазначених земельних ділянок.

За отриманою інформацію з відділу Держземагенства у Нововодолазькому районівстановлено, що державної реєстрації права власності, а також права постійного користування чи оренди на земельної ділянки за жодною особою або господарством не має.

В подальшому, перевіркою отриманих даних встановлено одного з керівників фермерських господарств району, який повідомив, що він має відношення до  оброблення та засіву вищезазначених земельних ділянок, без наявних на те правових підстав.

При цьому, встановлено, що зазначена особа вже була раніше судима за злочин, передбачений статтею 197 – 1 КК України.  

Виявлені прокуратурою району обставини, що підпадають під ознаки кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.2 ст. 197-1 КК України – тобто, самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику, вчинене особою, раніше судимою за злочин передбачений цією статтєю КК України.

Наразі розпочате досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому підрозділу Нововодолазького РВ ГУМВС України в Харківській області.

Прокурор Нововодолазького району радник юстиції В. Купріянов

Опубликовано в Нововодолазька прокуратура Последнее изменение 22.05.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео