Прокуратурою Нововодолазького району виявлено ще дві самовільно захоплені ділянки.

  • 06.06.15
  • 829
  • 0

Прокуратурою Нововодолазького району в ході здійснення представницької діяльності перевірено оперативну інформацію щодо існуючого факту самовільного зайняття земель запасу сільськогосподарського призначення державної форми власності на території однієї з селищних рад району.

Безпосереднім виїздом на місце виявлено дві земельні ділянки, орієнтовною площею 20 та 99 га, що є землями запасу сільськогосподарського призначення та засіяні сільгоспкультурами.

З цього приводу здійснено повідомлення до Нововодолазького РВ ГУМВС та слідчим за участю землевпорядника складено протокол огляду місця події вищезазначених земельних ділянок.

За отриманою інформацію з відділу Держземагенства у Нововодолазькому районівстановлено, що державної реєстрації права власності, а також права постійного користування чи оренди на земельної ділянки за жодною особою або господарством не має.

Виявлені прокуратурою району обставини, що підпадають під ознаки кримінального правопорушення внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 197-1 КК України – тобто, самовільне зайняття земельної ділянки, яким завдано значної шкоди її законному володільцю або власнику.

Санкцією статті передбачено покарання у вигляді арешту строком до шести місяців.

Наразі розпочате досудове розслідування, проведення якого доручено слідчому підрозділу Нововодолазького РВ ГУМВС України в Харківській області.

Всього, протягом поточного місяця на території лише двох сільських рад Нововодолазького району прокуратурою району виявлено понад 170 га самовільно захоплених земель державної форми власності, які самовільно зайняті та використовуються незаконно.

Надалі – відпрацювання питань дотримання Земельного законодавства на території інших 13 сільських та селищних рад району. 

Всіх небайдужих громадян та мешканців району прокуратура запрошує до співпраці з існуючих фактів порушень земельного законодавства на території Нововодолазького району.

Прокурор Нововодолазького району радник юстиції В.Купріянов

Опубликовано в Нововодолазька прокуратура Последнее изменение 06.06.15

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить

Новости из социальних сетей

Медиа

  1. Случайное фото
  2. Случайное видео
Прижок в воду на мотоцикле Исполняет А.Стукалов
Все видеозаписи