2 серпня у Токіо Нововодолажчанка успішно пройшла кваліфікацію в стрибках з жердиною серед жінок.

18-20 червня на стадіоні «Авангард» у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики, в якому Нововодолажчанка Марина Килипко встановила новий рекорд України зі стрибків з жердиною серед жінок 4м 70см

За процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури Харківської області викрито факт незаконного зайняття гральним бізнесом в смт. Нова Водолага Харківської області.

Суб'єкта декларування притягнуто до відповідальності за несвоєчасну подачу декларації про доход
Нововодолазьким відділом Харківської окружної прокуратури забезпечено участь у розгляді судом протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язаного з корупцією, щодо головного спеціаліста однієї з сільської ради.
Встановлено, що вказаним суб’єктом декларування, відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», щорічну електронну декларацію за 2019 рік, подано з порушенням строку, визначеного чинним законодавством.
Підтримавши позицію прокуратури, постановою Нововодолазького районного суду головного спеціаліста визнано винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
На даний час, постанова набрала законної сили.
Нагадуємо, що згідно ч.1 ст. 172-6 КУпАП за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, передбачена адміністративна відповідальність.

В.о. керівника
Харківської окружної прокуратури
Харківської області М.Климовець

­