18-20 червня на стадіоні «Авангард» у Луцьку відбувся чемпіонат України з легкої атлетики, в якому Нововодолажчанка Марина Килипко встановила новий рекорд України зі стрибків з жердиною серед жінок 4м 70см

За процесуального керівництва Харківської окружної прокуратури Харківської області викрито факт незаконного зайняття гральним бізнесом в смт. Нова Водолага Харківської області.

Суб'єкта декларування притягнуто до відповідальності за несвоєчасну подачу декларації про доход
Нововодолазьким відділом Харківської окружної прокуратури забезпечено участь у розгляді судом протоколу про адміністративне правопорушення, пов’язаного з корупцією, щодо головного спеціаліста однієї з сільської ради.
Встановлено, що вказаним суб’єктом декларування, відповідно до вимог Закону України «Про запобігання корупції», щорічну електронну декларацію за 2019 рік, подано з порушенням строку, визначеного чинним законодавством.
Підтримавши позицію прокуратури, постановою Нововодолазького районного суду головного спеціаліста визнано винною у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, та накладено адміністративне стягнення у вигляді штрафу.
На даний час, постанова набрала законної сили.
Нагадуємо, що згідно ч.1 ст. 172-6 КУпАП за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функції держави або місцевого самоврядування, передбачена адміністративна відповідальність.

В.о. керівника
Харківської окружної прокуратури
Харківської області М.Климовець

Нічну зміну надовго запам‘ятає бригада 2101 Нововодолазького відділення у складі: фельдшера Сосонної Т.А., молодшої м/с Акімової Г.В. та водія Сазонова В.В., отримавши за одну зміну одразу два екстрених виклики з приводу: Пологи.

­