ПрАТ «Укргазвидобуток» і ТОВ «Пром-Енерго Продукт» провели змагання з гасіння умовних пожеж на полігоні Навчального центру оперативно-рятувальної служби цивільного захисту ДСНС України (c. Ватутіне, Нововодолазького району, Харківської області).

 Підприємства підтримують із центром тісний зв’язок і регулярно проводять тут свої навчання. Співробітники центру підготували програму змагань, надали в розпорядження техніку, пожежний одяг і спорядження, продемонстрували виконання кожного етапу.

 Змагання відбувалися в сім етапів, під час виконання яких відпрацьовували чіткість та злагодженість дій у разі виникнення пожежі, здобували навички поводження з первинними засобами пожежогасіння, пожежно-технічним обладнанням, пожежною технікою та додатковим обладнанням, яке використовується для гасіння пожеж, і що теж важливо — розвивали психологічну стійкість у разі зіткнення з пожежею та її небезпечними чинниками.

 На думку начальника циклу підготовки фахівців пожежно-рятувальних підрозділів, члени команд показали досить високі результати, і в разі виникнення непередбачуваних ситуацій — ліквідації чи локалізації великих пожеж до прибуття пожежної охорони — вони впораються із поставленим завданням.

Джерело: smart-energy

­