ФК Водолага після матчу з Котлярами

Не дивлячись на не зовсім травневу погоду, та тривалу футбольну перерву матч видався цікавим і захоплюючим.

Пропустивши першими зі штрафного ми змогли поступово взяти гру під контроль і переломити хід зустрічі.

Найкращий гравець цього матчу безумовно Констянтин Персій! Тільки но вийшовши на заміну у другому таймі Костянтин у своєму фірмовому стилі ( ударом головою) зрівняв рахунок. А потім з лівої пробив точнісінько в кут воріт оформивши дубль і закріпив нашу перевагу.

Між голами Персія відзначився Сергій Фомін, який після вивіренної подачі Ярослава Федоренко філігранним ударом відправив м’яч у ворота. Мені дуже прикро, що на наших матчах немає відеозапису, адже такі голи повинні залишатись не тільки в пам’яті.

Слід відзначити, що голи у ворота суперника відбулися після виходу на поле гравців заміни, що дозволило значно освіжити гру, в цьому заслуга тренерського штабу Андрія Петько та Івана Следя.

Вдало дебютували новачки команди, в воротах надійно зіграв Вадим Дударєв. Сольний прохід який привів до 3 голу та Сидоренко Андрій, надійно в центрі захисту Афанасенко Артем, вивірена гольова подача від Федоренко Ярослав, старання Микола Барабаш та Дмитро Шиленко. Перед грою ми мали кадрові проблеми з центральними захисниками, і це вдалося вирішити випустивши Костянтина Ковтуна на не зовсім звичне для нього місце, де він зіграв майже без помилок.

Починати турнір з перемоги досить приємно! Нарешті ми збираємось на стадіоні і все стає на свої місця!

­