13 жовтня 2020 року на території Нововодолазької громади було урочисто відкрито дві меморіальні дошки на честь вшанування загиблих героїв - Володимира Тимченка та Богдана Коваленка.

tum4enko v
В селі Рокитне на фасаді сільського будинку культури урочисто відкрили меморіальну дошку загиблому герою АТО Володимиру Тимченку. Вшанувати пам’ять героя-земляка прибули керівництво району та сільської ради, рідні, друзі, школярі та небайдужі односельчани.
Довідково: Народився Володимир Юрійович Тимченко в 1962 році в селі Єгіндибулак Карагандинської області Казахської РСР. Зі шкільних років мешкав у селі Мокра Рокитна Нововодолазького району.
З початком війни постійно намагався потрапити на службу. 16 серпня 2016 року підписав контракт. Був водієм взводу матеріального забезпечення 109-го батальйону 10-ї бригади.
22 листопада 2017 року поблизу міста Золоте (Попаснянського району) в кабіну автоцистерни влучила ПТКР – поранень зазнали двоє військових, яких відразу евакуювали на МТ-ЛБ. Володимира з важкими пораненнями доставили до лікарні ім. Мечникова в місті Дніпро. Лікарі близько трьох тижнів боролися за його життя. Помер 11 грудня 2017 року. Похований в селі Рокитне.
Указом Президента України №189/2018 від 27.06.2018 року «за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкового виконання військового обов’язку» нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
 kovalenko b

Також в цей день на подвір'ї Нововодолазького ліцею №3 було відкрито меморіальну дошку, на честь вшанування пам'яті випускника навчального закладу, Богдана Коваленка, який трагічно загинув в районі проведення ООС у червні цього року.

­