Амбулаторія в Старій Водолазі

21 жовтня в Староводолазькому старостинському окрузі Нововодолазької ОТГ було відкрито нову амбулаторію загальної практики – сімейної медицини.

Амбулаторія буде обслуговувати мешканців чотирьох старостинських округів: Староводолазький, Одринський, Федорівський та Знам’янський округи (близько двох тисяч пацієнтів) 

Роботи з будівництва амбулаторії розпочалися в 2019 році. Вона була побудована за типовим проєктом у рамках державної програми розвитку сільської медицини. Це сучасна будівля, в якій, окрім лікарських кабінетів, облаштовано ще й дитячу кімнату та ресепшн. Також у медзакладі працюватиме денний стаціонар на чотири ліжка.

Амбулаторія забезпечена усім необхідним обладнанням. До речі, щоб здати аналіз крові, пацієнтам більше не потрібно буде їхати до центру об’єднаної громади.

У закладі працюватимуть дві медсестри та сімейний лікар, який приїжджатиме з Нової Водолаги. У планах громади – запрошувати до співпраці з амбулаторією вузьких спеціалістів. Для надання медичної допомоги вдома, для потреб амбулаторії передано новий автомобіль Рено Дастер! 

Староводолазька амбулаторія стала першим медзакладом, що був побудований на території об’єднаної громади з нуля.

За матеріалами СК та Нововодолазької ОТГ

­