За попередніми даними, 11-річний хлопчик з'їжджав з гірки на санчатах, впав та вдарився головою. Дитина померла до приїзду медиків.

Повідомлення про подію, що сталася у селі Новоселівка Нововодолазького району, надійшло до поліції 19 грудня близько 13:30.
Тіло загиблого направлено до моргу для встановлення причини смерті.
Слідчим відомості про подію внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань за п. 2 ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України. На даний час поліцією встановлюються усі обставини трагедії.

19 грудня один з хлопчиків – учень 6 класу Нововодолазького ліцею №3 – вибрав найкрутіший схил поблизу гірничо-збагачувального комбінату, який розташований між Новою Водолагою та Новоселівкою. І коли спускався з гірки, зісковзнув із санчат та вдарився головою.

Загиблий хлопчик був найстаршою дитиною у родині (всього в родині троє дітей). У школі його дуже добре характеризують. Загиблий любив спорт, зокрема – футбол, брав участь у змаганнях. Окрім спорту хлопчик захоплювався математикою. Вчителі кажуть, що він був обдарованою дитиною. Його родину характеризують також дуже добре.

21 грудня, загиблого 11-річного хлопчика проводять в останній путь. О 12.00 розпочалася церемонія прощання з хлопцем на подвір’ї Нововодолазького ліцею №3 Харківської області і триватиме вона годину.

За матеріалами СК та НВП

­